KASUTUSTINGIMUSED

Need Kasutustingimused laienevad kõigile isikutele, kes külastavad ja kasutavad www.ostajatoeta.ee e-poodi
ja / või sooritavad oste selle e-poe kaudu. Palun lugege need tingimused hoolikalt läbi.

1.1. www.ostajatoeta.ee e-pood müüb müüb kaupu, mis on veebipoe järgi laos olemas (edaspidi Tooted). Toodete arv on piiratud.
1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad klient (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.ostajatoeta.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi e-pood) omaniku MTÜ Step One (edaspidi Müüja) vahel seoses e-poest Toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja andmed: MTÜ Step One, ettevõtte reg. number: 80607182, e-post: info@ojt.ee
2.1 Toodete tellimiseks ei pea klient registreerima end www.ostajatoeta.ee internetikeskkonna kasutajaks.
2.2 Klient valib soovitud toote(d), määrab iga toote koguse, toodete eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist, on kliendil võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse ülevaatamist klient kinnitab tellimuse. Tellimust on võimalik esitada eesti, vene või inglise keeles.
2.3 Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.
2.4 Tellitud toodete hinnale lisandub toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.
2.5 Kliendi poolt kinnitatud tellimuse eest on võimalik tasuda internetipanga lingi abil või krediitkaardi maksega.
2.6 Tellimus on MTÜ Step One poolt kätte saadud, kui MTÜ Step One on edastanud Kliendile tellimuse kinnituse.
2.7 Tellimus jõustub MTÜ Step One poolt kliendile toote saatmisega.

3.1 MTÜ Step One kohustub säilitama klientide isikuandmete konfidentsiaalsuse ning tagama klientide isikuandmete turvalisuse ja nende kasutamise vastavalt meie Konfidentsiaalsus ja kohaldatavatele andmekaitse alastele õigusaktidele.

4.1 Toimetame kauba ainult eesti territooriumil asuvale aadressile.

Pakume järgmisi kohaletoimetamise viise:
– Omniva Eesti pakiautomaat 2.99 € (kohaletoimetamine sinu valitud Omniva pakiautomaati – 2-3 tööpäeva jooksul).
– Smartpost Eesti pakiautomaat: 2.99 € (kohaletoimetamine sinu valitud Smartposti pakiautomaati – 2-3 tööpäeva jooksul).
5.1 Tarbijast kliendil (edaspidi nimetatud tarbija) on õigus toodete tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul.
5.2 Juhul, kui klient poolt tagastatud toode on kasutatud või kahjustatud, muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes või toimimiseks veendumiseks, siis on MTÜ-l Step One õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni toote müügihinnani sõltuvalt toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha kliendile tagastatavast summast.
5.3 Tellimusest taganemiseks peab klient MTÜ-le Step One esitama kirjalikult e-posti teel info@ojt.ee.
6.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
6.2. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.
6.3. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.
7.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.
7.2. Müüja ja Klient vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
7.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid ilma ette teatamata. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kliendile näha olevaid hindasid ja muid tingimusi.
7.4. Müüja jätab endale õiguse loobuda tellimuse täitmisest juhul, kui tehnilise vea tõttu oli E-poes kuvatud Toote hind ekslik.
8.1 Meil on õigus käesolevaid tingimusi aeg-ajalt muuta. Sellisel juhul asendame käesolevad tingimused meie kodulehel uute tingimustega.

Viimati muudetud 27/04/2022